Szczelne zamknięcie obiektów komercyjnych, hal warsztatowych, magazynowych, stacji diagnostycznych i serwisowych odbywa się dzięki odpowiednio wykonanym i zamontowanym bramom segmentowym przemysłowym. Tak jak inne systemy odpowiedzialne za bezpieczeństwo i hermetyczność obiektów – tak i nasze rozwiązania pozwalają chronić budynek przed czynnikami pogodowymi, jak i potencjalną ingerencją mechaniczną. Ich atutem jest również wspaniała konstrukcja, która pozwolą zachować najwyższe parametry izolacyjne (dotyczy to zarówno izolacji akustycznej, jak i termicznej, która jest niezwykle ważna szczególnie dla budynków ogrzewanych).
Wykorzystanie podczas produkcji najnowszych technologii i myśli konstruktorskich umożliwia dostosowanie prowadzenia bramy do indywidualnych potrzeb klienta od prowadzenia niskiego poprzez standardowe, wysokie do prowadzenia pionowego włącznie. Istnieje również możliwość zastosowania prowadzenia skośnego uwzględniającego pochyłość dachu lub stropu. Dzięki niskiej przenikalności cieplnej bramy segmentowe znajdują zastosowanie przy zamknięciu ogrzewanych obiektów.
Proponowane przez nas modele bram przemysłowych montuje się za otworem światła bramy. Taka technika umożliwia zachowanie maksymalnej przestrzeni i przejezdności przed budynkiem. Na funkcjonalność tych systemów mają wpływ również inne czynniki – m.in. wertykalny sposób otwierania. Dzięki temu, iż zabezpieczenie jest podnoszone do góry (otwieranie) lub opuszczane w dół (zamykanie) – nie wymaga ono zagospodarowania dodatkowego, niezbędnego obszaru (w przypadku instalacji otwieranych horyzontalnie może to np. ograniczyć ruch pojazdów znajdujących się w pobliżu).
W naszej ofercie znajdą Państwo bramy przemysłowe segmentowe dostępne w różnych rozmiarach – zarówno tych standardowych, jak i nietypowych, w pełni dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klientów. Dotyczy to również kierunku prowadzenia – nie musi być ono równoległe do podłoża, ale zgodnie z konstrukcją budynku – może być ukośne, w pełni dopasowane do kąta nachylenia dachu. Oprócz doskonałych parametrów izolacyjnych (przenikalność ciepła naszych systemów wynosi zaledwie THP 40) nasze produkty wyróżniają się także ponadprzeciętną trwałością. Zawdzięczają ją przede wszystkim stosownie przygotowanemu płaszczowi wykonanemu z dwuściennych segmentów z blachy stalowej ocynkowanej ogniowo o grubości 40 mm i wysokości 730 lub 488 mm – w zależności od Państwa potrzeb.
Zatroszczyliśmy się również o to, aby nasze rozwiązania były w pełni ekologiczne, nieszkodliwe dla środowiska. Zapewnia to substancja wypełniająca wnętrze bram przemysłowych segmentowych, czyli pianka poliuretanowa (tworzywo bezfreonowe). Zastosowanie systemu sprężyn skrętnych pozwoliło nam na stworzenie konstrukcji, które w codziennym użytkowaniu nie sprawiają jakichkolwiek problemów. Ich podnoszenie lub zamykanie nie wymaga nakładów sił, ani wsparcia dodatkowymi instalacjami. Jednak na specjalne życzenie Klienta jesteśmy w stanie zastosować nowoczesny i funkcjonalny napęd elektryczny. W obrębie indywidualnie dobranych, dodatkowych elementów znajdują się także drzwi lub okna – polecane szczególnie w takich obiektach jak warsztaty samochodowe, czy myjnie.
Zastosowanie systemu sprężyn skrętnych pozwoliło nam na stworzenie konstrukcji, które w codziennym użytkowaniu nie sprawiają jakichkolwiek problemów. Ich podnoszenie lub zamykanie nie wymaga nakładów sił, ani wsparcia dodatkowymi instalacjami. Jednak na specjalne życzenie Klienta jesteśmy w stanie zastosować nowoczesny i funkcjonalny napęd elektryczny. W obrębie indywidualnie dobranych, dodatkowych elementów znajdują się także drzwi lub okna – polecane szczególnie w takich obiektach jak warsztaty samochodowe, czy myjnie. Muszą być jednak spełnione następujące warunki:
Ostateczny efekt końcowy może zostać pomalowany na wybrany przez Państwa kolor RAL.